
Тарілка декоративна дерев'яна 23 см "Подяку складайте за все" християнський настінний декор
218 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1101
Декоративна дерев’яна тарілка з біблійним написом «Подяку складайте за все» — стильний християнський декор для дому. Вона гармонійно доповнить інтер’єр вітальні, кухні або спальні та стане особливим нагадуванням про вдячність Богові.
Тарілка виготовлена з якісного МДФ, має акуратний дизайн і може використовуватися як настінна прикраса або декоративний елемент на полиці чи столі.
Такий виріб стане чудовим подарунком для рідних, друзів, на християнські свята, день народження чи новосілля.
Додатково можна придбати еко-підставку для тарілки або замовити інший дизайн.
Характеристики
Матеріал: МДФ
Діаметр: 23 см
Тип: декоративна тарілка
Призначення: настінний декор / інтер'єрна прикраса
Форма: кругла
Тематика: християнська
Країна виробництва: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тур-Колекшн |
| Країна виробник | Україна |
| Рік видання | 2025 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Форма тарілки | кругла |
| Діаметр тарілки | 230 мм |
| Довжина тарілки | 230 мм |
| Ширина тарілки | 230 мм |
| Вага тарілки | 300 г |
| Кріплення на стіну | Да |
| Матеріал | МДФ |
- Ціна: 218 ₴


