| Основні атрибути | |
|---|---|
| Рік видання | 2025 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Стать | Жіночий |
| Тип браслета | Плетений |
| Ширина | 50 см |
| Стиль виготовлення | Африканський |
| Колір | Рожевий |
| Довжина: | 160 см |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | На руку |
- Ціна: 80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Рік видання | 2025 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Стать | Жіночий |
| Тип браслета | Плетений |
| Ширина | 50 см |
| Стиль виготовлення | Африканський |
| Колір | Рожевий |
| Довжина: | 160 см |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | На руку |