| Основні | |
|---|---|
| Тип наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Поверхня наклейки | глянсова |
| Варіант клеєння | Зовнішня |
| Стан | Нове |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 59 см |
| Тип транспорту | автомобіль |
- Ціна: 70 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Поверхня наклейки | глянсова |
| Варіант клеєння | Зовнішня |
| Стан | Нове |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 59 см |
| Тип транспорту | автомобіль |