| Основні | |
|---|---|
| Тип наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Колір | Сріблястий |
| Поверхня наклейки | глянсова |
| Варіант клеєння | Зовнішня |
| Стан | Нове |
| Висота | 127 мм |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 120 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Колір | Сріблястий |
| Поверхня наклейки | глянсова |
| Варіант клеєння | Зовнішня |
| Стан | Нове |
| Висота | 127 мм |
| Ширина | 45 см |