| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Decor & Home |
| Матеріал | МДФ |
| Основні | |
| Ширина картини | 29 см |
| Висота картини | 41 см |
| Стан | Нове |
| Мова | Український |
| Формат | A3 |
- Ціна: 334 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Decor & Home |
| Матеріал | МДФ |
| Основні | |
| Ширина картини | 29 см |
| Висота картини | 41 см |
| Стан | Нове |
| Мова | Український |
| Формат | A3 |