
Настінний дерев'яний годинник "Будь сильний та відважний" 35х35 см
449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1121
Настінний годинник розміром 35х35 см., товщина 3 мм. Кварцовий механізм. Плавний хід. Оригінальні настінні годинники з малюнком прикрасять будь-яку кімнату і стануть чудовим подарунком рідним і близьким.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 35 см |
| Виробник | Decor & Home |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Форма | Квадратна |
| Тип годинника | Настінні |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрелкова |
| Габаритні розміри годинника | |
| Довжина: | 350 см |
| Діаметр | 30 мм |
| Висота | 350 мм |
- Ціна: 449 ₴


