
Декоративна дерев'яна табличка-серце "Love never fails" 24х24 см
262 ₴
- Готово до відправки
- Код: 952
Декоративні дерев’яні таблички з мотивуючими написами та цитатами з Біблії – хороший подарунок та прикраса для дому. Їх можна повісити на стіну або поставити на видному місці. Матеріал - дерево, МДФ. Комплектуючі - табличка, підставка. Кріплення - металевий гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр тарілки | 240 мм |
| Довжина тарілки | 240 мм |
| Ширина тарілки | 240 мм |
| Вага тарілки | 300 г |
| Виробник | Decor & Home |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | МДФ |
- Ціна: 262 ₴


