| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шпонований МДФ |
| Виробник | Decor & Home |
| Основні | |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Ширина ключниці | 290 мм |
| Висота ключниці | 410 мм |
| Стан | Нове |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 740 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шпонований МДФ |
| Виробник | Decor & Home |
| Основні | |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Ширина ключниці | 290 мм |
| Висота ключниці | 410 мм |
| Стан | Нове |
| Колір | Коричневий |