
Тарілка декоративна дерев'яна 23 см "Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі"
218 ₴
- Готово до відправки
- Код: 944
Дерев’яна декоративна тарілка з Біблійним текстом стане чудовим подарунком і буде пасувати будь-якому інтер’єру. Додатково ви можете вибрати свій дизайн або придбати еко-підставку до тарілки. Діаметр - 23 см. Матеріал - МДФ
.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Decor & Home |
| Основні | |
| Матеріал | МДФ |
| Стан | Нове |
| Форма тарілки | кругла |
| Діаметр тарілки | 230 мм |
| Довжина тарілки | 230 мм |
| Ширина тарілки | 230 мм |
| Вага тарілки | 300 г |
| Кріплення на стіну | Да |
- Ціна: 218 ₴


