| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Ширина картини | 15 см |
| Висота картини | 30 см |
| Мова | Український |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Decor & Home |
| Матеріал | МДФ |
| Матеріал | Дерево |
- Ціна: 219 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Ширина картини | 15 см |
| Висота картини | 30 см |
| Мова | Український |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Decor & Home |
| Матеріал | МДФ |
| Матеріал | Дерево |