| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Брайт Букс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Тематика | Християнство |
| Мова видання | Український |
| Кількість сторінок | 200 |
| Тип палітурки | М'який |
| ISBN | 978-617-8215-19-4 |
| Формат | |
| Ширина | 14 см |
| Довжина: | 20 см |
- Ціна: 340 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Брайт Букс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Тематика | Християнство |
| Мова видання | Український |
| Кількість сторінок | 200 |
| Тип палітурки | М'який |
| ISBN | 978-617-8215-19-4 |
| Формат | |
| Ширина | 14 см |
| Довжина: | 20 см |