| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Варух |
| Країна виробник | Україна |
| Рік видання | 2020 |
| Мова видання | Російська |
| Тип палітурки | М'який |
| Кількість сторінок | 112 |
| ISBN | 978-617-510-023-3 |
| Стан | Нове |
| Формат | |
| Довжина: | 20.5 см |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 75 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Варух |
| Країна виробник | Україна |
| Рік видання | 2020 |
| Мова видання | Російська |
| Тип палітурки | М'який |
| Кількість сторінок | 112 |
| ISBN | 978-617-510-023-3 |
| Стан | Нове |
| Формат | |
| Довжина: | 20.5 см |
| Ширина | 14 см |