| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Смірна |
| Країна виробник | Україна |
| Рік видання | 2017 |
| Стан | Нове |
| Тематика | Християнство |
| Мова видання | Український |
| Кількість сторінок | 184 |
| Тип палітурки | М'який |
| ISBN | 978-617-698-097-1 |
| Формат | |
| Ширина | 13 см |
| Довжина: | 20 см |
- Ціна: 80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Смірна |
| Країна виробник | Україна |
| Рік видання | 2017 |
| Стан | Нове |
| Тематика | Християнство |
| Мова видання | Український |
| Кількість сторінок | 184 |
| Тип палітурки | М'який |
| ISBN | 978-617-698-097-1 |
| Формат | |
| Ширина | 13 см |
| Довжина: | 20 см |