
“І Тобі Мир...” Брелок Акриловий 6/3,5 См
20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 333
Брелок акриловий с поліграфічною повнокольоровою вставкою 6/3,5 см упакований в поліпропиленовий пакетик.
Яскраві фарби, детализація зображення
Зробимо будь-яке зображення по вашому макету
Виробництво Лепта-арт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина: | 50 см |
| Ширина | 35 см |
| Стан | Нове |
| Тип брелока | Універсальний |
| Товщина | 40 см |
- Ціна: 20 ₴

