| Основні атрибути | |
|---|---|
| Рік видання | 2025 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Стать | Чоловічий |
| Тип браслета | М'який |
| Ширина | 10 см |
| Стиль виготовлення | Вінтаж |
| Колір | Чорний |
| Довжина: | 210 см |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | На руку |
- Ціна: 85 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Рік видання | 2025 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Стать | Чоловічий |
| Тип браслета | М'який |
| Ширина | 10 см |
| Стиль виготовлення | Вінтаж |
| Колір | Чорний |
| Довжина: | 210 см |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | На руку |