Mатеріал: пластик з із поліграфією
Стиль: Християнський
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина: | 4 см |
| Ширина | 3.3 см |
| Товщина | 1.5 см |
| Стан | Нове |
| Тип брелока | Універсальний |
- Ціна: 60 ₴
Mатеріал: пластик з із поліграфією
Стиль: Християнський
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина: | 4 см |
| Ширина | 3.3 см |
| Товщина | 1.5 см |
| Стан | Нове |
| Тип брелока | Універсальний |