Чоловіча футболка з тривимірним друком "JESUS CHRSIT", з коротким рукавом і V-подібним вирізом, чоловічий літній одяг
Візерунок: Геометричний малюнок
Тканина: Легка еластичність
Стиль коміра: відворот
Інструкція по догляду: Машинне прання, не хімчистка
Mатеріал: Поліестер
Тип посадки: Регулярний
Склад: 100% Поліестер
Спосіб плетіння: Ткані
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Полиэстер |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Тип виробу | Футболка |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Силует | Прямий |
| Мoдель | Поло |
| Обхват груди | 110 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват стегон | 106 см |
| Візерунки та принти | Напис |
- Ціна: 470 ₴





