Футболка з довгим рукавом з принтом "JESUS IS…"
верхній одяг для весни та осені,
жіночий одяг
Склад: 60% Поліестер,35% Рейон,5% Спандекс
Mатеріал: Поліестер
Інструкція по догляду: машинне прання, не хімчистка
Стиль: Повсякденний
Еластичність тканини: Середня еластичність
Тип друку: Друк позиціонування
Спосіб плетіння: Трикотажне полотно
Стиль коміра: Круглий виріз
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Розмір жіночого одягу | 52/54 |
| Обхват стегон | 106 см |
| Тип виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | XL |
| Колір | Бірюзовий |
| Тип тканини | Полиэстер |
| Довжина рукава | Довгий |
| Візерунки та принти | Напис |
| Стан | Нове |
| Розмір принту | А3 |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 60% Поліестер,35% Рейон,5% Спандекс |
| Стиль | Молодіжний |
| Силует | Прямий |
| Обхват груди | 103 см |
| Обхват талії | 84 см |
| Довжина від горловини донизу виробу | 177 см |
- Ціна: 450 ₴




