| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тур-Колекшн |
| Основні | |
| Тип наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Поверхня наклейки | глянсова |
| Варіант клеєння | Зовнішня |
| Стан | Нове |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 50 см |
| Тип транспорту | автомобіль |
- Ціна: 60 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тур-Колекшн |
| Основні | |
| Тип наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Поверхня наклейки | глянсова |
| Варіант клеєння | Зовнішня |
| Стан | Нове |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 50 см |
| Тип транспорту | автомобіль |