| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Ширина картини | 21 см |
| Висота картини | 37 см |
| Мова | Український |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Decor & Home |
| Матеріал | МДФ |
| Матеріал | МДФ |
| Ширина | 210 см |
- Ціна: 447 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Ширина картини | 21 см |
| Висота картини | 37 см |
| Мова | Український |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Decor & Home |
| Матеріал | МДФ |
| Матеріал | МДФ |
| Ширина | 210 см |