
Декоративна дерев'яна плакетка 30/20см "Любов терпляча, добра, не заздрісна, не хвалькувата, не пихата"
390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 957
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Ширина картини | 20 см |
| Висота картини | 30 см |
| Стан | Нове |
| Тип картини | Панно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Decor & Home |
| Мова | Український |
| Матеріал | МДФ |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 390 ₴


