
Ремінь із цільного шматка високоякісної НАТУРАЛЬНОЇ 100% ШКІРИ. Jesus is my way, truth, and life..
590 ₴
- Немає в наявності
- Код: 728
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Гарні Подарунки |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Стать | Чоловічий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Лицьова |
| Тип застежки | Бляха |
| Колір | Чорний |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення |
| Стан | Нове |
| Тип ременя | Класичний |
| Ширина ременя | 40 мм |
| Довжина ременя | 1250 мм |
| Укорочується | Да |
| Тип шкіри | Бичина |
| Розмір чоловічих ременів | 115 - 125 см. |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Двусторонний ремень | Немає |
| Розмір ременя | 111-120 см |
- Ціна: 590 ₴





